Sector Figure (1.0.0-alpha1) - en to ka translation catalogue (6 entries)

en: Description
ka: აღწერა

en: On
ka: ჩართვა

en: Image
ka: სურათი

en: Off
ka: გამორთვა

en: Published
ka: გამოქვეყნებული

en: Source
ka: წყარო
