Sector Figure (1.0.0-alpha1) - en to lv translation catalogue (6 entries)

en: Description
lv: Apraksts

en: On
lv: Aktīvs

en: Image
lv: Attēls

en: Off
lv: Izslēgts

en: Published
lv: Publicēts

en: Source
lv: Avots
