Sector Figure (1.0.0-alpha1) - en to ru translation catalogue (6 entries)

en: Description
ru: Описание

en: On
ru: Вкл

en: Image
ru: Изображение

en: Off
ru: Выкл

en: Published
ru: Опубликовано

en: Source
ru: Источник
