Sector Figure (1.0.0-alpha1) - en to tr translation catalogue (7 entries)

en: Description
tr: Açıklama

en: On
tr: Açık

en: Image
tr: Resim

en: Off
tr: Kapalı

en: Published
tr: Yayında

en: Source
tr: Kaynak

en: Chart
tr: Grafik
