Sector Figure (1.0.0-alpha2) - en to el translation catalogue (6 entries)

en: Description
el: Περιγραφή

en: On
el: Ανοικτό

en: Image
el: Εικόνα

en: Off
el: Κλειστό

en: Published
el: Δημοσιευμένο

en: Source
el: Πηγή
