Sector Figure (1.0.0-alpha2) - en to hu translation catalogue (6 entries)

en: Description
hu: Leírás

en: On
hu: Be

en: Image
hu: Kép

en: Off
hu: Ki

en: Published
hu: Közzétéve

en: Source
hu: Forrás
