Sector Media Gallery (3.0.0-alpha1) - en to fi translation catalogue (22 entries)

en: Body
fi: Sisältö

en: Previous
fi: Edellinen

en: Next
fi: Seuraava

en: Last updated
fi: Viimeksi päivitetty

en: On
fi: Käytössä

en: Reset
fi: Palauta

en: Default
fi: Oletus

en: All
fi: Kaikki

en: Off
fi: Pois päältä

en: Published
fi: Julkaistu

en: Promoted to front page
fi: Näytetään etusivulla

en: Last
fi: Viimeinen

en: Sort by
fi: Lajittele

en: First
fi: Ensimmäinen

en: Apply
fi: Käytä

en: Subtitle
fi: Alaotsikko

en: Filter by category
fi: Suodata kategorialla

en: Show all
fi: Näytä kaikki

en: About
fi: Tietoja

en: Items per page
fi: Merkintöjä sivua kohti

en: - All -
fi: - Kaikki -

en: Master
fi: Isäntä
