Sector Media Gallery (3.0.0-alpha1) - en to id translation catalogue (21 entries)

en: Body
id: Isi

en: Previous
id: Sebelumnya

en: Next
id: Selanjutnya

en: Last updated
id: Update terakhir

en: On
id: Pada

en: Default
id: Bawaan

en: All
id: Semua

en: Off
id: Matikan

en: Published
id: Dipublikasikan

en: Promoted to front page
id: Dipromosikan ke halaman depan

en: Last
id: Terakhir

en: Sort by
id: Sortir dengan

en: First
id: Pertama

en: Apply
id: Terapkan

en: Subtitle
id: Subjudul

en: Filter by category
id: Saring berdasarkan kategori

en: Offset
id: Letak

en: About
id: Tentang

en: Items per page
id: Jumlah item per halaman

en: - All -
id: - Semua -

en: Asc
id: Urutan turun
