Sector Media Gallery (3.0.0-alpha1) - en to lv translation catalogue (21 entries)

en: Body
lv: Saturs

en: Previous
lv: Iepriekšējais

en: Next
lv: Tālāk

en: Last updated
lv: Pēdējo reizi atjaunināts

en: On
lv: Aktīvs

en: Reset
lv: Attīrīt

en: Default
lv: Noklusējuma

en: All
lv: Visi

en: Off
lv: Izslēgts

en: Published
lv: Publicēts

en: Promoted to front page
lv: Izvirzīts uz sākumlapu

en: Desc
lv: Dilst.

en: Last
lv: Pēdējā

en: Sort by
lv: Kārtot pēc

en: First
lv: Pirmā

en: Apply
lv: Apstiprināt

en: Subtitle
lv: Apakšvirsraksts

en: Offset
lv: Atkāpe

en: About
lv: Par

en: Items per page
lv: Vienumi vienā lapā

en: - All -
lv: - Visi -
