Sector Media Gallery (3.0.0-alpha1) - en to sl translation catalogue (11 entries)

en: Body
sl: Vsebina

en: Previous
sl: Predhodna

en: Next
sl: Naslednja

en: Last updated
sl: Nazadnje posodobljeno

en: Reset
sl: Ponastavi

en: Default
sl: Privzeto

en: All
sl: Vsi

en: Published
sl: Objavljeno

en: Promoted to front page
sl: Prikaži na prvi strani

en: Subtitle
sl: Podnaslov

en: About
sl: O modulu
