Sector Media Gallery (3.0.0-alpha1) - en to te translation catalogue (10 entries)

en: Body
te: వివరము

en: Previous
te: ముందు

en: Next
te: తరువాత

en: Last updated
te: చివరి తాజాకరణ

en: Default
te: అప్రమేయం

en: All
te: అన్నీ

en: Apply
te: ఆపాదించు

en: Subtitle
te: ఉపశీర్షిక

en: About
te: గురించి

en: - All -
te: - అన్ని -
