Sector Media Gallery (3.0.0-alpha1) - en to tr translation catalogue (25 entries)

en: Body
tr: Gövde

en: Previous
tr: Önceki

en: Next
tr: Sonraki

en: Last updated
tr: Son güncelleme

en: On
tr: Açık

en: Reset
tr: Sıfırla

en: Default
tr: Varsayılan

en: All
tr: Tümü

en: Off
tr: Kapalı

en: Published
tr: Yayında

en: Promoted to front page
tr: Ana sayfaya yükseltilmiş

en: Desc
tr: Azalan

en: Last
tr: Son

en: Sort by
tr: Sıralama anahtarı

en: First
tr: Birinci

en: Apply
tr: Uygula

en: Subtitle
tr: Alt başlık

en: Filter by category
tr: Kategoriye göre filtrele

en: Show all
tr: Tümünü göster

en: Offset
tr: Başlangıç değeri

en: About
tr: Hakkında

en: Items per page
tr: Sayfa başına öğe sayısı

en: - All -
tr: - Tümü -

en: Asc
tr: Artan

en: Master
tr: Ana (master)
