Sector Media Gallery (3.0.0-alpha1) - en to ar translation catalogue (20 entries)

en: Body
ar: المتن

en: Previous
ar: السابق

en: Next
ar: التالي

en: Last updated
ar: آخر تحديث

en: On
ar: في

en: Reset
ar: إعادة الضبط

en: Default
ar: الافتراضي

en: All
ar: الكل

en: Off
ar: إيقاف

en: Published
ar: منشور

en: Promoted to front page
ar: مرقّى إلى الصفحة الرئيسية

en: Desc
ar: تنازلي

en: Sort by
ar: الترتيب حسب

en: Apply
ar: تطبيق

en: Subtitle
ar: عنوان ثان

en: Offset
ar: الإزاحة

en: About
ar: حول

en: - All -
ar: - الكل -

en: Asc
ar: تصاعدي

en: Master
ar: الرئيسي
