Sector Media Gallery (3.0.0-alpha1) - en to da translation catalogue (24 entries)

en: Body
da: Brødtekst

en: Previous
da: Forrige

en: Next
da: Næste

en: Last updated
da: Senest opdateret

en: On
da: Tilsluttet

en: Reset
da: Gendan

en: Default
da: Standard

en: All
da: Alle

en: Off
da: Afbrudt

en: Published
da: Udgivet

en: Promoted to front page
da: Forfremmet til forside

en: Desc
da: Faldende

en: Last
da: Sidste

en: Sort by
da: Sortér efter

en: First
da: Første

en: Apply
da: Udfør

en: Subtitle
da: Underrubrik

en: Filter by category
da: Filtrér udfra kategorien

en: Show all
da: Vis alle

en: Offset
da: Forskydning

en: About
da: Om

en: Items per page
da: Antal elementer

en: - All -
da: - Alle -

en: Asc
da: Stigende
