Sector Media Gallery (3.0.0-alpha1) - en to he translation catalogue (23 entries)

en: Body
he: תוכן

en: Previous
he: הקודם

en: Next
he: הבא

en: Last updated
he: עודכן לאחרונה

en: On
he: פעיל

en: Reset
he: איתחול

en: Default
he: ברירת מחדל

en: All
he: הכל

en: Off
he: כבוי

en: Published
he: מפורסם

en: Promoted to front page
he: מקודם לדף הראשי

en: Desc
he: יורד

en: Last
he: אחרון

en: Sort by
he: מיון לפי

en: First
he: ראשון

en: Apply
he: החל

en: Subtitle
he: כותרת משנה

en: Offset
he: היסט

en: About
he: אודות

en: Items per page
he: פריטים לעמוד

en: - All -
he: - הכל -

en: Asc
he: סדר עולה

en: Master
he: מאסטר
