Sector Media Gallery (3.0.0-alpha1) - en to hi translation catalogue (20 entries)

en: Body
hi: मुख्य भाग

en: Previous
hi: पिछला

en: Next
hi: अगला

en: Last updated
hi: आखरी अपडेट

en: On
hi: चालू

en: Reset
hi: दोबारा से स्थापित करें|

en: Default
hi: डीफॉल्ट

en: All
hi: सभी

en: Off
hi: बंद

en: Published
hi: प्रकाशित

en: Promoted to front page
hi: पहले पृष्ठ पर भेज दिया है |

en: Desc
hi: अवरोही

en: Last
hi: अंतिम

en: Sort by
hi: क्रमबद्ध द्वारा

en: First
hi: पहला

en: Apply
hi: लागू करें

en: Subtitle
hi: उपशीर्षक

en: About
hi: के बारे में

en: Items per page
hi: विषय प्रति पृष्ठ

en: - All -
hi: -सभी-
