Sector Media Gallery (3.0.0-alpha1) - en to hu translation catalogue (25 entries)

en: Body
hu: Törzs

en: Previous
hu: Előző

en: Next
hu: Következő

en: Last updated
hu: Legutóbb frissítve

en: On
hu: Be

en: Reset
hu: Alaphelyzet

en: Default
hu: Alapértelmezés

en: All
hu: Mind

en: Off
hu: Ki

en: Published
hu: Közzétéve

en: Promoted to front page
hu: Címlapra helyezve

en: Desc
hu: Csökk

en: Last
hu: Utolsó

en: Sort by
hu: Rendezés

en: First
hu: Első

en: Apply
hu: Alkalmaz

en: Subtitle
hu: Alcím

en: Filter by category
hu: Szűrés kategória szerint

en: Show all
hu: Összes megjelenítése

en: Offset
hu: Eltolás

en: About
hu: Leírás

en: Items per page
hu: Elemek száma oldalanként

en: - All -
hu: – Mind –

en: Asc
hu: Növ

en: Master
hu: Mester
