Sector Media Gallery (3.0.0-alpha1) - en to hy translation catalogue (8 entries)

en: Body
hy: Բովանդակություն

en: Previous
hy: Նախորդը

en: Next
hy: Հաջորդը

en: Last updated
hy: Վերջին թարմացում

en: Reset
hy: Վերականգնել

en: Default
hy: Լռելյայն

en: Published
hy: Հրապարակված

en: Sort by
hy: Դասակարգել ըստ
