Sector Media Gallery (3.0.0-alpha1) - en to ku translation catalogue (11 entries)

en: Body
ku: ناوەڕۆک

en: Previous
ku: پێشوو

en: Next
ku: دواتر

en: Last updated
ku: دوا نوێ بوونەوە

en: Reset
ku: گەڕاندنەوە بۆ باری سەرەتایی

en: Default
ku: بنه‌ڕه‌ت

en: All
ku: هەموو

en: Published
ku: بڵاوکراوەتەوە

en: Promoted to front page
ku: لە پەڕەی سەرەتادا بڵاوکراوەتەوە

en: Subtitle
ku: ژێرنیشان

en: About
ku: دەربارە
