Sector Media Gallery (3.0.0-alpha1) - en to ml translation catalogue (6 entries)

en: Body
ml: ഘടന

en: Previous
ml: മുന്നത്തെ

en: Next
ml: അടുത്തത്

en: On
ml: ഓൺ

en: Reset
ml: പുനഃക്രമീകരണം

en: Published
ml: പ്രസിദ്ധീകരിച്ചവ
