Sector Media Gallery (3.0.0-alpha1) - en to my translation catalogue (10 entries)

en: Body
my: စာကိုယ်

en: Previous
my: ယခင်

en: Next
my: နောက်တစ်ခု

en: Last updated
my: နောက်ဆုံး ပြင်ခဲ့သည် အချိန်

en: Reset
my: မူလပုံစံအတိုင်းပြန်ထားရန်

en: Published
my: Publish လုပ်ပြီး

en: Last
my: နောက်ဆုံး

en: First
my: ပထမ

en: About
my: အကြောင်း

en: - All -
my: - အားလုံး -
