Sector Media Gallery (3.0.0-alpha1) - en to ne translation catalogue (12 entries)

en: Body
ne: मुख्य भाग

en: Previous
ne: अघिल्लो

en: Next
ne: अर्को

en: Last updated
ne: पछिल्लो पटक अद्यावधिक गरिएको

en: On
ne: माथि

en: Reset
ne: रिसेट गर्नुहोस्

en: Default
ne: पूर्वनिर्धारित

en: All
ne: सबै

en: Published
ne: प्रकाशित

en: Sort by
ne: क्रमबद्ध

en: Subtitle
ne: उपशीर्षक

en: About
ne: बारेमा
