Sector Media Gallery (3.0.0-alpha1) - en to oc translation catalogue (21 entries)

en: Body
oc: Còs

en: Previous
oc: Precedent

en: Next
oc: Seguent

en: Last updated
oc: Darrièra mesa a jorn

en: On
oc: Activat

en: Reset
oc: Reïnicializar

en: Default
oc: Per defaut

en: All
oc: Tot

en: Off
oc: Desactivat

en: Published
oc: Publicat

en: Promoted to front page
oc: Promolgut en pagina d'acuèlh

en: Last
oc: Darrièr

en: Sort by
oc: Triar per

en: First
oc: Primièr

en: Apply
oc: Aplicar

en: Subtitle
oc: Sostítol

en: Offset
oc: Decalatge

en: About
oc: A prepaus

en: Items per page
oc: Elements per pagina

en: - All -
oc: - Tot -

en: Master
oc: Maître
