Sector Media Gallery (3.0.0-alpha1) - en to os translation catalogue (5 entries)

en: Body
os: Мидис

en: Next
os: Дарддæр

en: Last updated
os: Фæстаг сногдзинад

en: Reset
os: Раздæрау

en: Default
os: Æнæивд
