Sector Media Gallery (3.0.0-alpha1) - en to ro translation catalogue (23 entries)

en: Body
ro: Conținut

en: Previous
ro: Anterior

en: Next
ro: Următor

en: Last updated
ro: Ultima actualizare

en: On
ro: Pornit

en: Reset
ro: Resetează

en: Default
ro: Implicit

en: All
ro: Toate

en: Off
ro: Oprit

en: Published
ro: Publicat

en: Promoted to front page
ro: Promovat pe prima pagină

en: Desc
ro: Descendent

en: Last
ro: Ultimul

en: Sort by
ro: Sortare după

en: First
ro: Primul

en: Apply
ro: Aplică

en: Subtitle
ro: Subtitlu

en: Offset
ro: Decalaj

en: About
ro: Despre

en: Items per page
ro: Elemente pe pagină

en: - All -
ro: - Toate -

en: Asc
ro: Ascendent

en: Master
ro: Expert
