Sector Media Gallery (3.0.0-alpha1) - en to sk translation catalogue (22 entries)

en: Body
sk: Text

en: Previous
sk: Predchádzajúce

en: Next
sk: Ďalej

en: Last updated
sk: Naposledy aktualizované

en: On
sk: Zapnúť

en: Default
sk: Predvolené

en: All
sk: Všetky

en: Off
sk: Vypnúť

en: Published
sk: Zverejnené

en: Promoted to front page
sk: Zobrazené na titulnej strane

en: Desc
sk: Zostupne

en: Last
sk: Posledné

en: Sort by
sk: Zoradiť podľa

en: First
sk: Prvý

en: Apply
sk: Použiť

en: Subtitle
sk: Podnadpis

en: Filter by category
sk: Filtrovať podľa kategórie

en: Offset
sk: Ofset

en: About
sk: Informácie o

en: Items per page
sk: Položky na stránku

en: - All -
sk: - Všetky -

en: Asc
sk: Vzostupne
