Sector Media Gallery (3.0.0-alpha1) - en to sq translation catalogue (9 entries)

en: Body
sq: Trupi

en: Last updated
sq: Rifreskimi i fundit

en: Reset
sq: Rifillo

en: Default
sq: E Paracaktuar

en: All
sq: Të gjitha

en: Published
sq: Publikuar

en: Promoted to front page
sq: Vendosur tek faqja qendrore

en: Subtitle
sq: Nëntitulli

en: About
sq: Informacione
