Sector Media Gallery (3.0.0-alpha1) - en to ta translation catalogue (16 entries)

en: Body
ta: பொருள் விரிவாக்கம்

en: Previous
ta: முந்தைய

en: Next
ta: அடுத்து

en: Last updated
ta: கடைசியாக மாற்றப்பட்டது

en: On
ta: சரி

en: Reset
ta: மீளமை

en: Default
ta: இயல்பான

en: All
ta: எல்லா

en: Off
ta: இல்லை

en: Published
ta: வெளியிடப்பட்டது

en: Promoted to front page
ta: முதல் பக்கத்தில் ஏற்றப்பட்டது

en: Sort by
ta: வரிசையாக

en: Apply
ta: விண்ணப்பி

en: Subtitle
ta: உபதலைப்பு

en: About
ta: பற்றி

en: - All -
ta: - அனைத்தும் -
