Sector Media Gallery (8.x-2.0-beta2) - en to af translation catalogue (14 entries)

en: Body
af: Teks

en: Previous
af: Vorige

en: Next
af: Volgende

en: Last updated
af: Laas opgedateer

en: On
af: Op

en: Reset
af: Herstel

en: Default
af: Verstek

en: All
af: Alle

en: Published
af: Gepubliseerd

en: Promoted to front page
af: Bevorder tot die voorblad

en: Apply
af: Pas toe

en: Subtitle
af: Subtitel

en: - All -
af: - Alle -

en: Master
af: Meester
