Sector Media Gallery (8.x-2.0-beta2) - en to bn translation catalogue (8 entries)

en: Body
bn: কাঠামো

en: Previous
bn: পিছনে

en: Next
bn: পরবর্তী

en: Last updated
bn: সর্বশেষ আপডেট

en: Default
bn: ডিফল্ট

en: All
bn: সমস্ত

en: Published
bn: প্রকাশিত

en: About
bn: সম্পর্কে
