Sector Media Gallery (8.x-2.0-beta2) - en to gl translation catalogue (19 entries)

en: Body
gl: Corpo

en: Previous
gl: Anterior

en: Next
gl: Seguinte

en: Last updated
gl: Última actualización

en: On
gl: Activo

en: Reset
gl: Reiniciar

en: Default
gl: Predeterminado

en: All
gl: Todo

en: Off
gl: Desactivado

en: Published
gl: Publicado

en: Promoted to front page
gl: Promocionado á páxina principal

en: Sort by
gl: Ordenar por

en: First
gl: Primeiro

en: Apply
gl: Aplicar

en: Subtitle
gl: Subtítulo

en: Offset
gl: Desprazamento

en: About
gl: Información

en: Items per page
gl: Elementos por páxina

en: - All -
gl: - Todo -
