Sector Media Gallery (8.x-2.0-beta2) - en to gu translation catalogue (10 entries)

en: Body
gu: લખાણ મુખ્ય ભાગ

en: Previous
gu: પાછળનું

en: Next
gu: આગળ

en: Last updated
gu: સુધાર્યુ

en: On
gu: ચાલુ

en: Default
gu: મૂળભૂત

en: All
gu: બધા

en: Published
gu: પ્રકાશિત

en: Apply
gu: લાગુ કરો

en: About
gu: વિશે
