Sector Media Gallery (8.x-2.0-beta2) - en to hr translation catalogue (16 entries)

en: Body
hr: Sadržaj

en: Previous
hr: Prethodna

en: Next
hr: Sljedeći

en: Last updated
hr: Posljednje osvježenje

en: On
hr: Uključi

en: Reset
hr: Poništi

en: Default
hr: Zadano

en: All
hr: Svi

en: Published
hr: Objavljeno

en: Promoted to front page
hr: Promovirano na naslovnici

en: Desc
hr: Silazno

en: Sort by
hr: Rasporedi po

en: Apply
hr: Primjeni

en: Subtitle
hr: Podnaslov

en: About
hr: Opis

en: Asc
hr: Uzlazno
