Sector Media Gallery (8.x-2.0-beta2) - en to is translation catalogue (18 entries)

en: Body
is: Meginmál

en: Previous
is: Fyrri

en: Next
is: Næsta

en: Last updated
is: Síðast uppfært

en: On
is: Virkjað

en: Reset
is: Endursetja

en: Default
is: Sjálfgefið

en: All
is: Allt

en: Off
is: Af

en: Published
is: Birt

en: Promoted to front page
is: Kynna á forsíðu

en: Last
is: Síðasta

en: Sort by
is: Raða eftir

en: First
is: Fyrsta

en: Apply
is: Virkja

en: About
is: Um

en: Items per page
is: Hlutir per síðu

en: - All -
is: - Allt -
