Sector Media Gallery (8.x-2.0-beta2) - en to ka translation catalogue (10 entries)

en: Body
ka: ტანი

en: Previous
ka: წინა

en: Next
ka: შემდეგი

en: Last updated
ka: ბოლოს განახლდა

en: On
ka: ჩართვა

en: All
ka: ყველა

en: Off
ka: გამორთვა

en: Published
ka: გამოქვეყნებული

en: Desc
ka: აღწერა

en: - All -
ka: - ყველა -
