Sector Media Gallery (8.x-2.0-beta2) - en to az translation catalogue (19 entries)

en: Body
az: Tərkib

en: Next
az: İrəli

en: Last updated
az: Son yeniləmə

en: On
az: Aktiv

en: Reset
az: Sıfırlayın

en: Default
az: Susmaya görə

en: All
az: Hammısı

en: Off
az: Söndürülüb

en: Published
az: Nəşr edilmişdir

en: Promoted to front page
az: Əsas səhifəyə yüksəldi

en: Desc
az: azaldın

en: Last
az: Son

en: Sort by
az: Sırala

en: Apply
az: Yerinə yetir

en: Subtitle
az: Altyazı

en: Offset
az: Ofset

en: About
az: Haqqında

en: Items per page
az: Səhifə başına maddələr

en: - All -
az: - Hamısı -
