Sector Media Gallery (8.x-2.0-beta2) - en to cy translation catalogue (18 entries)

en: Body
cy: Corff

en: Previous
cy: Cynt

en: Next
cy: Nesaf

en: Last updated
cy: Diweddarwyd diwethaf

en: On
cy: Ymlaen

en: Reset
cy: Ailosod

en: Default
cy: Diofyn

en: All
cy: I gyd

en: Off
cy: I ffwrdd

en: Published
cy: Wedi ei gyhoeddi

en: Promoted to front page
cy: Hyrwyddo i dudalen blaen

en: Last
cy: Olaf

en: Sort by
cy: Dosbarthu drwy

en: First
cy: Cyntaf

en: Apply
cy: Ceisio

en: Subtitle
cy: Is-deitl

en: Offset
cy: Ongli

en: Items per page
cy: Eitemau pob tudalen
