Sector Media Gallery (8.x-2.0-beta2) - en to el translation catalogue (22 entries)

en: Body
el: Κυρίως κείμενο

en: Previous
el: Προηγούμενο

en: Next
el: Επόμενο

en: Last updated
el: Τελευταία ενημέρωση

en: On
el: Ανοικτό

en: Reset
el: Επαναφορά

en: Default
el: Προεπιλεγμένο

en: All
el: Όλες

en: Off
el: Κλειστό

en: Published
el: Δημοσιευμένο

en: Promoted to front page
el: Προβιβασμένο στην πρώτη σελίδα

en: Desc
el: Φθί

en: Last
el: Τελευταίο

en: Sort by
el: Ταξινόμηση κατά

en: First
el: Πρώτο

en: Apply
el: Εφαρμογή

en: Subtitle
el: Υπότιτλος

en: Offset
el: Αντιστάθμιση

en: About
el: Περί

en: Items per page
el: Είδη ανά σελίδα

en: - All -
el: - Όλα -

en: Asc
el: Αύξ
