Sector Media Gallery (8.x-2.0-beta2) - en to et translation catalogue (24 entries)

en: Body
et: Sisu

en: Previous
et: Eelmine

en: Next
et: Järgmine

en: Last updated
et: Viimati uuendatud

en: On
et: Sees

en: Reset
et: Tühista

en: Default
et: Vaikimisi

en: All
et: Kõik

en: Off
et: Väljas

en: Published
et: Avaldatud

en: Promoted to front page
et: Ülendatud esilehele

en: Desc
et: Kahanev

en: Last
et: Viimane

en: Sort by
et: Sorteerimise alus

en: First
et: Esimene

en: Apply
et: Rakenda

en: Subtitle
et: Alapealkiri

en: Offset
et: Nihe

en: About
et: Programmist

en: Items per page
et: Kirjeid lehel

en: - All -
et: - Kõik -

en: Gallery media
et: Galerii meedia

en: Asc
et: Kasvav

en: Master
et: Peamine
