Sector Media Gallery (8.x-2.0-beta2) - en to fr translation catalogue (24 entries)

en: Body
fr: Corps

en: Previous
fr: Précédent

en: Next
fr: Suivant

en: Last updated
fr: Dernière mise à jour

en: On
fr: Activé

en: Reset
fr: Réinitialiser

en: Default
fr: Par défaut

en: All
fr: Tout

en: Off
fr: Désactivé

en: Published
fr: Publié

en: Promoted to front page
fr: Promu en page d'accueil

en: Last
fr: Dernier

en: Sort by
fr: Trier par

en: First
fr: Premier(e)

en: Apply
fr: Appliquer

en: Subtitle
fr: Sous-titre

en: Filter by category
fr: Filtrer par catégorie

en: Show all
fr: Tout afficher

en: Offset
fr: Décalage

en: About
fr: À propos

en: Items per page
fr: Éléments par page

en: - All -
fr: - Tout -

en: Gallery media
fr: Média d'album

en: Master
fr: Principal
