Sector Media Gallery (8.x-2.0-beta2) - en to ja translation catalogue (26 entries)

en: Body
ja: 本文

en: Previous
ja: 前へ

en: Next
ja: 次へ

en: Last updated
ja: 最終更新

en: On
ja: オン

en: Reset
ja: リセット

en: Default
ja: デフォルト

en: All
ja: すべて

en: Off
ja: オフ

en: Published
ja: 掲載

en: Promoted to front page
ja: フロントページへ掲載

en: Desc
ja: 降順

en: Last
ja: 最後

en: Sort by
ja: 並び替え基準

en: First
ja: 最初

en: Apply
ja: 適用

en: Subtitle
ja: 見出し2

en: Filter by category
ja: カテゴリーで絞り込み

en: Show all
ja: すべてを表示

en: Offset
ja: オフセット

en: About
ja: アバウト

en: Items per page
ja: ページ毎の件数

en: - All -
ja: - 全て -

en: Asc
ja: 昇順

en: Master
ja: マスター

en: Metatag
ja: メタタグ
