Sector Media Gallery (8.x-2.0-beta2) - en to jv translation catalogue (14 entries)

en: Body
jv: Isi

en: Previous
jv: Sakdurunge

en: Next
jv: Sakterusé

en: Last updated
jv: Update terakhir

en: Reset
jv: Baléknā

en: Default
jv: Gawan

en: All
jv: Kabèh

en: Published
jv: Dipacak

en: Promoted to front page
jv: Promosiknā nang kācā ngarep

en: Desc
jv: Urut Mundur

en: Subtitle
jv: Sub judul

en: About
jv: Ngenani

en: - All -
jv: - Kabeh -

en: Asc
jv: Urut Maju
