Sector Media Gallery (8.x-2.0-beta2) - en to kn translation catalogue (13 entries)

en: Body
kn: ವಿವರಣೆ , ವಿಷಯ ,ಮಾಹಿತಿ

en: Previous
kn: ಹಿಂದಿನ

en: Next
kn: ಮುಂದಕ್ಕೆ

en: On
kn: ಚಾಲಿತ

en: Reset
kn: ಪುನಃ ಹೊಂದಿಸು

en: Default
kn: ಡೀಫಾಲ್ಟ್‍

en: All
kn: ಎಲ್ಲಾ

en: Off
kn: ಜಡ

en: Published
kn: ಪ್ರಕಟಿತ

en: Last
kn: ಕೊನೆಯ

en: First
kn: ಮೊದಲ

en: Apply
kn: ಅನ್ವಯಿಸು

en: About
kn: ಕುರಿತು
