Sector Media Gallery (8.x-2.0-beta2) - en to nl translation catalogue (24 entries)

en: Body
nl: Inhoud

en: Previous
nl: Vorige

en: Next
nl: Volgende

en: Last updated
nl: Laatst bijgewerkt

en: On
nl: Aan

en: Reset
nl: Opnieuw instellen

en: Default
nl: Standaard

en: All
nl: Alle

en: Off
nl: Uit

en: Published
nl: Gepubliceerd

en: Promoted to front page
nl: Aangeraden op de voorpagina

en: Desc
nl: Aflopend

en: Last
nl: Laatste

en: Sort by
nl: Sorteren op

en: First
nl: Eerste

en: Carousel
nl: Carrousel

en: Apply
nl: Toepassen

en: Subtitle
nl: Ondertitel

en: Filter by category
nl: Op categorie filteren

en: Show all
nl: Alles weergeven

en: About
nl: Over

en: Items per page
nl: Items per pagina

en: - All -
nl: - Alle -

en: Asc
nl: Oplopend
