Sector Media Gallery (8.x-2.0-beta2) - en to nn translation catalogue (15 entries)

en: Body
nn: Brødtekst

en: Previous
nn: Forrige

en: Next
nn: Neste

en: Last updated
nn: Sist oppdatert

en: On
nn: På

en: Reset
nn: Sett til standard

en: Default
nn: Standard

en: All
nn: Alle

en: Off
nn: Av

en: Published
nn: Publisert

en: Promoted to front page
nn: Flytta fram til framsida

en: Sort by
nn: Sorter etter

en: Apply
nn: Bruk

en: Subtitle
nn: Undertittel

en: - All -
nn: - Alle -
