Sector Media Gallery (8.x-2.0-beta2) - en to pa translation catalogue (6 entries)

en: Body
pa: ਮੁੱਖ ਭਾਗ

en: Reset
pa: ਰੀ-ਸੈੱਟ

en: Default
pa: ਮੂਲ

en: All
pa: ਸਭ

en: Published
pa: ਪਬਲਿਸ਼ ਕੀਤਾ

en: Promoted to front page
pa: ਮੁੱਖ ਪੇਜ਼ ਉੱਤੇ ਲਾਓ
