Sector Media Gallery (8.x-2.0-beta2) - en to pt translation catalogue (23 entries)

en: Body
pt: Corpo

en: Previous
pt: Anterior

en: Next
pt: Seguinte

en: Last updated
pt: Última atualização

en: On
pt: Ligado

en: Reset
pt: Reiniciar

en: Default
pt: Por defeito

en: All
pt: Todos

en: Off
pt: Desligado

en: Published
pt: Publicado

en: Promoted to front page
pt: Promovido à página principal

en: Last
pt: Último

en: Sort by
pt: Ordenar por

en: First
pt: Primeiro

en: Apply
pt: Aplicar

en: Subtitle
pt: Subtítulo

en: Filter by category
pt: Filtrados por categoria

en: Show all
pt: Mostrar todos

en: Offset
pt: Deslocamento

en: About
pt: Sobre

en: Items per page
pt: Itens por página

en: - All -
pt: - Todos -

en: Master
pt: Principal
