Sector Media Gallery (8.x-2.0-beta2) - en to ru translation catalogue (28 entries)

en: Body
ru: Содержимое

en: Previous
ru: Назад

en: Next
ru: Вперёд

en: Last updated
ru: Последнее обновление

en: On
ru: Вкл

en: Reset
ru: Сбросить

en: Default
ru: По умолчанию

en: All
ru: Все

en: Off
ru: Выкл

en: Published
ru: Опубликовано

en: Promoted to front page
ru: Помещено на главную страницу

en: Desc
ru: По убыванию

en: Last
ru: Последний

en: Sort by
ru: Сортировать по

en: First
ru: Первый

en: Carousel
ru: Карусель

en: Apply
ru: Применить

en: Subtitle
ru: Подзаголовок

en: Filter by category
ru: Фильтр по категории

en: Show all
ru: Показать все

en: Offset
ru: Пропустить

en: About
ru: Информация

en: Items per page
ru: Элементов на страницу

en: - All -
ru: - Все -

en: Asc
ru: По возрастанию

en: Master
ru: Основной

en: Metatag
ru: Мета-тег

en: Issue date
ru: Выпущен
