Sector Media Gallery (8.x-2.0-beta2) - en to th translation catalogue (9 entries)

en: Previous
th: ก่อนหน้า

en: Next
th: ถัดไป

en: Last updated
th: แก้ไข

en: On
th: เปิด

en: All
th: ทั้งหมด

en: Off
th: ปิด

en: Subtitle
th: คำบรรยาย

en: Show all
th: แสดงทุกข้อ

en: About
th: เกี่ยวกับ
