Sector Media Gallery (8.x-2.0-beta2) - en to uk translation catalogue (28 entries)

en: Body
uk: Вміст

en: Previous
uk: Попередній

en: Next
uk: Наступний

en: Last updated
uk: Востаннє оновлено

en: On
uk: Увімкнено

en: Reset
uk: Скинути

en: Default
uk: Базово

en: All
uk: Все

en: Off
uk: Вимкнено

en: Published
uk: Опубліковано

en: Promoted to front page
uk: Винесено на головну сторінку

en: Desc
uk: Спад

en: Last
uk: Останній

en: Sort by
uk: Впорядкувати за

en: First
uk: Перший

en: Carousel
uk: Карусель

en: Apply
uk: Застосувати

en: Subtitle
uk: Підзаголовок

en: Filter by category
uk: Фільтр за категорією

en: Show all
uk: Показати все

en: Offset
uk: Зміщення

en: About
uk: Про модуль

en: Items per page
uk: Елементів на сторінку

en: - All -
uk: - Усе -

en: Gallery media
uk: Галерея медіа

en: Asc
uk: Зрост

en: Master
uk: Головне

en: Metatag
uk: Мета-теґ
